Preskočiť na obsah
UNIMED PHARMA

Priemyselná výroba

UNIMED PHARMA spol. s r.o.

Výroba farmaceutických prípravkov

Sídlo
Bratislava
Od roku
1994
IČO
31 367 216

UNIMED PHARMA

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Oriešková 11, 821 05 Bratislava
Na trhu od
16. februára 1994
IČO
31 367 216
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 21.20)
Výroba farmaceutických prípravkov

Firma v číslach

32
rokov na trhu
1994
rok vzniku
16
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte UNIMED PHARMA

UNIMED PHARMA, spol. s r.o. sídli na adrese Oriešková 11, 821 05 Bratislava. Zapísaná je od 16. februára 1994 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba farmaceutických prípravkov“ (21.20). Predmet činnosti tvorí 16 položiek, napríklad kúpa rozličného tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho ďaľšieho…, sprostredkovnie v oblasti služieb a obchodu a výroba a distribúcia očných kvapiek.

Základné údaje

Obchodné meno
UNIMED PHARMA, spol. s r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
31 367 216
DIČ
2020329531
Dátum vzniku
16. februára 1994
Sídlo
Oriešková 11, 821 05 Bratislava
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 6531/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 21.20)
Výroba farmaceutických prípravkov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa UNIMED PHARMA zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 16 položiek.

  • Kúpa rozličného tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho ďaľšieho predaja a predaj

  • Sprostredkovnie v oblasti služieb a obchodu

  • Výroba a distribúcia očných kvapiek

  • Výroba, oprava a úprava zdravotníckych pomôcok

  • Výroba, spracovanie, nákup a predaj kozmetických prostriedkov a výživových doplnkov

  • Poskytovanie ubytovacích služieb v rozsahu voľnej živnosti - turistická ubytovňa

Zobraziť všetkých 16 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa rozličného tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho ďaľšieho predaja a predaj
  • Sprostredkovnie v oblasti služieb a obchodu
  • Výroba a distribúcia očných kvapiek
  • Výroba, oprava a úprava zdravotníckych pomôcok
  • Výroba, spracovanie, nákup a predaj kozmetických prostriedkov a výživových doplnkov
  • Poskytovanie ubytovacích služieb v rozsahu voľnej živnosti - turistická ubytovňa
  • Prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom
  • Reklamná, propagačná a inzertná činnosť
  • Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  • Organizovanie výstav, kurzov, školení, súťaží a kultúrnych podujatí
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Výroba v rozsahu balenia a skladovania očných liekov a zdravotníckych pomôcok a skladovania výživových doplnkov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Vydavateľská činnosť

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli UNIMED PHARMA, spol. s r.o.?

Sídlo je na adrese Oriešková 11, 821 05 Bratislava.

Čím sa UNIMED PHARMA, spol. s r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba farmaceutických prípravkov“ (21.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kúpa rozličného tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho ďaľšieho…; sprostredkovnie v oblasti služieb a obchodu; výroba a distribúcia očných kvapiek; výroba, oprava a úprava zdravotníckych pomôcok.

Aké je IČO – UNIMED PHARMA, spol. s r.o.?

IČO je 31 367 216, DIČ 2020329531.

Kedy vznikla UNIMED PHARMA, spol. s r.o.?

Vznik: 16. februára 1994. Na trhu pôsobí 32 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Oriešková 11 821 05 Bratislava

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre UNIMED PHARMA, spol. s r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese unimed-pharma.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.